Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 17:00 

Багатоканальний (032) 295 10 61 Обладнання та меблі (032) 295 10 88

Термометри цифрові зі щупом

Термометри цифрові зі щупом – це спеціальні електронні вимірювачі температури, які використовують, як правило, для контрою температури рідин, субстанцій та напівтвердих речовин (наприклад м’яса).

Лабораторні термометри зі зондом набули широкої популярності серед підприємств харчової галузі та дослідницьких лабораторій. Компанія ТзОВ “Міра” пропонує до Вашої уваги перелік  щупових термометрів зарубіжних виробників. В наявності завжди є моделі WT-1 (виробництва Китай) та Trotec BT-20 (Німеччина), що при потребі клієнта може пройти повірку. Харчові щупові термометри відрізняються різною допустимою похибкою вимірювань та довжиною зонду. Спеціалісти компанії ТзОВ Міра зможуть підібрати найбільш вдали варіант для Вас, в залежності від потреб та вимог. Термометр-щуп є незамінимим приладом у сучасній лабораторії для вимірювання температури.

Купити термометр зі щупом недорого у м. Львів або доставкою в інші міста України рекомендуємо у нас. Приємні ціни, зручний сайт та бонуси для постійних клієнтів не залишать Вас байдужими. Залиште запит на сайті та переконайтесь.

Наша адреса

Контакти