Каталог товарів

Алкотестери, алкометри

Що таке алкотестер?

Алкотестер (алкометр) – це прилад для визначення рівня вмісту алкоголю в організмі людини. Доза спиртного вимірюється у проміле, а кожен замір здійснюється за допомогою одноразового мундштука.

На сьогоднішній день, цифровий алкотестер використовують не лише у патрульній поліції України. Звичайно, професійні алкометри як наприклад dragger alcotest чи drivesafe користуються неабияким попитом на ринку, але, як правило, попри високу точність, їх спектр застосування досить вузький. Працівники компанії “Міра” підібрали для Вас перелік популярних алкотестерів, що зарекомендували себе на ринку як якісні.

Користь від придбання алкотестера

Алкотестери “Алкофор” підійдуть для будь-якого підприємства, де впроваджується контроль за рівнем вмісту алкоголю між працівниками. У приладів алкотестер Алкофор 105 та алкотестер Алкофор 307 присутня документація, а також Ви з легкістю зможете докупити до алкометрів “Алкофор” необхідну кількість мундштуків.

Крім цього, алкотестер можна використовувати для домашніх потреб. Самоконтроль перед виїздом власним автомобілем ніколи не буде зайвим. Для цього в нас завжди знайдеться побутовий бюджетний алкотестер-брелок, що може зберегти здоров’я та кошти клієнта.

Де можна недорого купити алкотестер?

Купити алкотестер у м. Львів, або доставкою в інші міста України за приємними цінами можна у нас. ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” подбає про Вас. Залиште запит і ми Вам зателефонуємо.