Алкотестери, алкометри

Алкотестер (алкометр) – це прилад для визначення рівня алкогольного спяніння у людини. Доза спиртного вимірюється у проміле, а кожен замір здійснюється за допомогою одноразового мундштука.

На сьогоднішній день, цифровий алкотестер використовують не лише у органах поліції. Звичайно, професійні алкометри як наприклад dragger alcotest чи drivesafe користуються неабияким попитом на ринку, але, як правило, попри високу точність, їх спектр застосування досить вузький. Працівники компанії “Міра” підібрали для Вас перелік популярних алкотестерів, що зарекомендували себе на ринку як якісні.

Алкотестери Алкофор підійдуть для будь-якого підприємства, де впроваджується контроль за рівнем випитого між працівниками. У приладів алкотестер Алкофор 105 та алкотесте Алкофор 307 присутня документація, а також Ви з легкістю зможете докупити до алкометрів Алкофор” необхідну кількість мундштуків.

Крім цього, алкотестер можна використовувати для домашніх потреб. Самоконтроль перед виїздом власним автомобілем ніколи не буде зайвим. Для цього в нас завжди знайдеться побутовий бюджетний алкотестер-брелок, що може зберегти здоровя та кошти кілєнта.

Купити алкотестер у м. Львів, або доставкою в інші міста України за приємними цінами можна у нас. ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра” подбає про Вас. Залиште запит і ми Вам перетелефонуємо.

Наша адреса

Контакти