Дифманометр високого тиску testo 549i (Smart-зонд)

Дифманометр високого тиску testo 549i (Smart-зонд)

Манометр testo 549i відноситься до серії професійних вимірювальних приладів Смарт-зонди testo і призначений для роботи зі смартфоном або планшетом на базі Android або Apple IOS. Для роботи з манометром на планшет або смартфон необхідно встановити безкоштовний додаток testo Smart Probes.

Дані з манометра testo 549i передаються на смартфон по Bluetooth на відстані до 100 м. Використовуючи Додаток на дисплеї мобільного пристрою можна переглянути вимірювані дані, побудувати графіки, таблиці і відправити результати вимірювань в форматах Excel або PDF по електронній пошті.
До одного смартфону / планшету можна одночасно підключити до 6-ти Смарт зондів testo. Наприклад, всі 6 манометрів testo 549i або прилади testo 549i в комбінації з іншими Смарт зондами testo.

Манометри високого тиску testo 549i в комплекті з термометрами і затискачем testo 115i застосовуються для усунення несправностей, пуско-налагодження і оцінки ефективності роботи кондиціонерів і холодильної техніки.

За допомогою спеціального меню вимірювань в Додатку можна визначити температуру випаровування і конденсації холодоагенту, а також розрахувати перегрів і переохолодження.

Дифманометр testo 549i входить до складу комплектів Смарт зондів testo для Холодильної техніки.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювань

-1…60 бар

Похибка

±0,5 %

Вимірювання вакуума

є

Передача даних на ПК

немає

Блок клапанів

немає

Робоча температура

-20...+50 °С

Габарити

150 x 32 x 31 мм


Друк   E-mail