Баня водяна марки БВ (Micromed)

Баня водяна марки БВ (Micromed)

Баня водяна ВБ-4, ВБ-10, ВБ-20 MICROmed призначена для нагріву і термостатування вмісту при проведенні аналізів і досліджень, які потребують постійної температури. Фахівці знають цей вид лабораторного обладнання, як термостат рідинної або лабораторний водяний термостат. Баня водяна лабораторна призначена для використання в різних науково-дослідних, ветеринарних, діагностичних і промислових лабораторіях. Принцип дії водяної бані лабораторної заснований на передачі теплової енергії від нагрівальних елементів до води в робочій камері лазні, і в подальшому до встановлених ємностей з рідиною.

Баня MICROmed складається із зовнішнього корпусу, робочої камери з полірованої нержавіючої сталі, мікропроцесорного блоку управління, цифрового датчика температури, нагрівального елементу, що перемішує блоку, і кришки. Зовнішній корпус відділений від робочої камери ізолятором. Конструкція корпусу забезпечує комфортну і безпечну температуру зовнішніх частин. Трубчастий нагрівальний елемент, в нижній частині робочої камери, захищений від механічних пошкоджень додатковою захисною кришкою.

Лабораторний водяний термостат комплектується верхньою кришкою з комплектом концентричних кілець. Кришка з концентричними кільцями використовується при розміщенні в лазні колб, склянок та іншого посуду, яка виступає за верхній габарит робочої камери. Застосування кришки знижує витрату електроенергії і прискорює час нагрівання води і стабілізації робочої температури.

Технічні характеристики:

Марка

ВБ-4

ВБ-10

ВБ-20

Кількість гнізд

1

2

4

Інтервал температури термостування, °С

+3°t оточ....+100

+3°t оточ....+100

+3°t оточ....+100

Межа допустимої похибки, °С

±0,5

±0,5

±0,5

Споживча потужність, Вт

400

800

1000


Друк   E-mail