Каталог товарів
Аналізатор молока Екомілк стандарт (120 сек.)

Аналізатор молока Екомілк стандарт (120 сек.)

Аналізатори молока

Ультразвуковий аналізатор ЕКОМІЛК Стандарт без застосування хімічних реактивів проводить аналіз якісних показників складу молока. Аналізатор молока Ekomilk стандарт (120 сек) призначений для використання у молочних фермах, в харчових лабораторіях та поміж інших підприємств, що займаються виробництвом чи аналізом молочної продукції.

Молочний аналізатор Ekomilk Стандарт є найбюджетнішим і в той же час найбільш популярним рішенням на ринку молочних аналізаторів. Його особливістю з-поміж інших моделей є фіксований час вимірювання, а саме – 120 секунд. Як правило, в лабораторних умовах, такий часовий термін є прийнятним для визначення показників молочної продукції. Проте, якщо в один робочий день здійснюється велика кількість досліджень, рекомендуємо звернути Вашу увагу на аналізатор молока Ekomilk M, який здійснює аналіз протягом 80 секунд.

Молокоаналізатори Ekomilk є сертифікованими та входять до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки (тобто, не потребують додаткової повірки чи калібрування).

Вимірювані параметри:
– процентний вміст жиру (Fat),
– процентний вміст білка (Protein),
– сухий знежирений молочний залишок СЗМЗ (SNF),
– кислотність у pH і градусах Тернера (Th0),
– вміст доданої води (Added water), тобто фальсифікація молока водою,
– щільність (Density),
– температура молока,
– точка замерзання (Freezing point),
– лактоза (Lactose).

Технічні характеристики:
Стандартні параметри:
Час вимірювального циклу – 120 сек.
Гарантія – 1 рік.
Внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.
Вміст жиру (Fat): 0.1% – 9.0% ± 0.1%;
Зміст СЗМЗ (SNF): 6% – 12% ± 0.2%;
Щільність (Density): 1,020 – 1,040g / сm3 ± 0.0005g / сm3;
Білок (Protein): 2% – 6% ± 0.15%;
Додана вода (Added water): 0,00 – 60% ± 3%;
Точка замерзання (Freezing point): -0,400 – -0,6500С ± 0,010 0С;

* – додаткові функції, комплектуються за окремим замовленням
* Температура проби t0: 0 – 500С ± 0,50С
* Кислотність pH: 0.00 – 14 pH ± 0.05;
* Кислотність Th0: 10 – 30Th0 ± 1,5Th (градуси Тернера);
* Провідність (Conductivity): 2 – 20 mSm / cm +/- 0,3%;
* Лактоза (Lactose): 0.5 – 7,0% ± 0,2%;

Лабораторне обладнання від бренду Ekomilk (Болгарія) – це надійні, перевірені часом прилади. Проте, як і будь-які інші пристрої, що здійснюють аналіз молока чи інших жировмісних рідин, Екомілк потребує особливого догляду для забезпечення ефективної роботи та відсутності поломок. Промивка аналізатора молока є важливим процесом для забезпечення точності результатів і продовження терміну служби обладнання. Загальні кроки для промивки включають:

  1. Попередня підготовка: Злийте залишки молока з аналізатора.
  2. Промивка водою: Пропустіть через аналізатор теплу воду (не гарячу), щоб видалити залишки молока. Використовуйте рекомендовану кількість води відповідно до інструкцій виробника.
  3. Використання спеціального миючого засобу: Використовуйте спеціальні миючі засоби для аналізатора молока (кислотний Ekoweek та лужний Ekoday). Слідуйте інструкціям виробника щодо концентрації та часу промивки.
  4. Повторна промивка водою: Після використання миючого засобу промийте аналізатор чистою водою, щоб видалити залишки миючого засобу.

Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника вашого конкретного аналізатора молока, оскільки різні моделі можуть мати свої особливості.