Каталог товарів
Аналізатор молока Екомілк М (80 сек.)

Аналізатор молока Екомілк М (80 сек.)

Аналізатори молока

Ультразвуковий аналізатор ЕКОМІЛК М без застосування хімічних реактивів проводить аналіз якісних показників складу молока. Аналізатор молока Ekomilk М (80 сек) призначений для використання у молочних фермах, в харчових лабораторіях та поміж інших підприємств, що займаються виробництвом молочної продукції.

Молочний аналізатор Екомілк М є популярним та чудовим за показником ціна/якість рішенням на ринку молочних аналізаторів . Його особливістю з-поміж інших моделей є фіксований час вимірювання, а саме – 80 секунд. Як правило, в лабораторних умовах, такий часовий термін є прийнятним для визначення показників молочної продукції. Проте, якщо в один робочий день здійснюється велика кількість досліджень, рекомендуємо звернути Вашу увагу на аналізатор молока Ekomilk Ультра, який здійснює аналіз протягом 40 секунд.

Молокоаналізатори Ekomilk є сертифікованими та входять до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки (тобто, не потребують додаткової повірки чи калібрування).

Серед вимірюваних параметрів:
– процентний вміст жиру (Fat),
– процентний вміст білка (Protein),
– сухий знежирений молочний залишок СЗМЗ (SNF),
– кислотність у pH і градусах Тернера (Th0),
– зміст доданої води (Added water), тобто фальсифікація молока,
– щільність (Density),
– температура молока,
– точка замерзання (Freezing point),
– лактоза (Lactose),
– провідність (Conductivity): визначення доданих у молоко солей, миючих та інгібуючих речовин, а також визначення в молоці підвищеного вмісту соматичних клітин (маститу вимені у корів).

Технічні характеристики:
Вміст жиру (Fat): 0.1% – 9.0% ± 0.1%;
Вміст СЗМЗ (SNF): 6% – 12% ± 0.2%;
Щільність (Density): 1,020 – 1,040g / сm3 ± 0.0005g / сm3;
Білок (Protein): 2% – 6% ± 0.15%;
Додана вода (Added water): 0,00 – 60% ± 3%;
Точка замерзання (Freezing point): -0,400 – -0,6500С ± 0,010 0С;
* Температура проби t0: 0 – 500С ± 0,50С
* Вміст жиру (Fat): 0.01% – 25% ± 0.1%;
* Лактоза (Lactose): 0.5 – 7,0% ± 0,2%;
* Кислотність pH: 0.00 – 14 pH ± 0.05;
* Кислотність Th0: 10 – 30Th0 ± 1,5Th (градуси Тернера);
* Провідність (Conductivity): 2 – 20 mSm / cm +/- 0,3%;
* Параметри комплектуються за окремим замовленням.

Лабораторне обладнання від бренду Ekomilk (Болгарія) – це надійні, перевірені часом прилади. Проте, як і будь-які інші пристрої, що здійснюють аналіз молока чи інших жировмісних рідин, Екомілк потребує особливого догляду для забезпечення ефективної роботи та відсутності поломок. Промивка аналізатора молока є важливим процесом для забезпечення точності результатів і продовження терміну служби обладнання. Загальні кроки для промивки включають:

  1. Попередня підготовка: Злийте залишки молока з аналізатора.
  2. Промивка водою: Пропустіть через аналізатор теплу воду (не гарячу), щоб видалити залишки молока. Використовуйте рекомендовану кількість води відповідно до інструкцій виробника.
  3. Використання спеціального миючого засобу: Використовуйте спеціальні миючі засоби для аналізатора молока (кислотний Ekoweek та лужний Ekoday). Слідуйте інструкціям виробника щодо концентрації та часу промивки.
  4. Повторна промивка водою: Після використання миючого засобу промийте аналізатор чистою водою, щоб видалити залишки миючого засобу.

Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника вашого конкретного аналізатора молока, оскільки різні моделі можуть мати свої особливості.