Центрифуга СМ-3

Центрифуга СМ-3

Переносна лабораторна медична центрифуга періодичної дії з частотою обертання до 4000 об/хв. Призначена для поділу на фракції неоднорідних рідких систем щільністю до 2 г/см3. Центрифуга СМ-3 MICROmed застосовується в практиці лабораторної клінічної діагностики та проведення досліджень у лабораторіях медичних і науково-дослідних установ. Застосування центрифуги СМ-3 MICROmed особливо виправдано в невеликих лабораторіях. Центрифуга СМ-3 має повну функціональність при невисокій ціні. На електронному блоці керування встановлюється частота обертання ротора (від 1000 до 4000 об / хв, з дискретністю 500 об / хв.), Час роботи (від 0 до 60 хв.). Під час роботи на електронному табло відображається реальна частота обертання і тривалість центрифугування. Можлива зміна часу центрифугування і частоти обертання в процесі роботи центрифуги. Повторний запуск центрифуги відбувається по попередній програмі.

Особливості: конструкція ніжок виконана у формі присосок і забезпечує виняткову стійкість і низький рівень шуму і вібрації при роботі; електронне блокування включення двигуна при відкритій кришці; плавний розгін і гальмування ротора центрифуги; можливість візуального контролю через прозоре вікно у верхній кришці; неврівноваженість мас в діаметрально протилежних гільзах 3г; мінімальний рівень шуму у наслідок виконання корпусу із сучасних полімерів з шумопоглинаючими елементами; низьке енергоспоживання; запатентований дизайн центрифуги; гарантійний термін - 18 місяців.

Центрифуга обладнана 6-місним ротором. Центрифуга сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000. Реєстраційне посвідчення МОЗ України.

Технічні характеристики: напруга живлення, В - 220; частота, Гц - 50; споживана потужність, Вт не більше - 70; максимальний фактор поділу, g - 1790; максимальний обсяг центрифугата, мл - 60; кількість пробірок - 6; частота обертання ротора, об / хв - 1000 - 4000; таймер, хв. - 0 - 60; рівень шуму, Дб не більше - 43,8; габаритні розміри, мм - 320х340х280; маса, кг - 4; термін служби, років не менше - 5.


Друк   E-mail