Каталог товарів

Аналізатори вологості (Ваги вологомірні)

Ваги вологомірні “RADWAG” марка МА

Аналізатори вологості (Ваги вологомірні)

Вага-вологомір Axis BTUS120G

Аналізатори вологості (Ваги вологомірні)

Приципи роботи вологомірної ваги

Вага вологомірна – це спеціальний лабораторний прилад, призначений для визначення вологості у різних речовинах. Вологомір лабораторний нагріває досліджуваний зразок за допомогою галогенної або інфрачервоної лампи. Після висушування зразку відбувається кінцеве зважування об’єкту дослідження. Тобто, вологомірні ваги працюють за принципом “2 в 1” – вони гарантують безперебійний процес висушування та зважування досліджуваних об’єктів. 

Наші ваги вологомірні – це не лише інструмент вимірювання, але і ключовий елемент вашої лабораторії для точних і репрезентативних вимірювань вологості. Наші ваги-вологоміри оснащені інтелектуальними функціями, які полегшують процес вимірювання вологості, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить їх дружніми до використання для будь-якого користувача.

Різновид ваг для визначення вологості продуктів

Компанія “Міра” пропонує до Вашої уваги ваги-вологоміри польських брендів “Radwag” та “Axis”. Аналізатори вологості такого типу здобули широку популярність серед підприємств харчової та будівельної галузі. За потреби, вологомірні ваги можуть комплектуватись з сертифікатом калібрування для лабораторій, які знаходяться під метрологічним наглядом. Особливою популярністю користується лінійка бренду MA Radwag, а саме:

  • Вага-вологомір MA 50R Radwag (з максимальною границею зважування до 50 грам)
  • Вага-вологомір MA 210R Radwag (з максимальною границею зважування до 210 грам)

 Вологомірні ваги – Ваш універсальний помічник у лабораторії

Аналізатори для визначення вологості з вбудованою вагою можна використовувати для майже усіх матеріалів та виробів, які фізично поміщаються у камеру приладу. Виключенням із правил є хіба що продукти нафтового походження, які при нагріві спалахнуть. Тому такого типу матеріали використовувати заборонено. Лабораторні аналізатори для визначення вологості можна також використовувати як ваги з дискретністю 0,001 г.

Оберіть наші ваги вологомірні для того, щоб забезпечити найвищу якість вашого аналізу. Завдяки нам, ви завжди будете мати повну впевненість у ваших результатів.

Де купляють ваги-вологоміри?

Купити аналізатор вологості (вологомірні ваги) за найприємнішими цінами у м. Львів або з доставкою в інші міста пропонуємо у ТзОВ “ЦЗЛ “Міра”. Швидкі терміни доставки та приємні бонуси для постійних клієнтів не залишать Вас байдужими.