Каталог товарів
Білизномер борошна ВББ-2МК

Білизномер борошна ВББ-2МК

Вимірювачі білості борошна

Білизномер борошна ВББ-2МК – це портативний прилад. Вимірювання білизни проводиться в одній точці шляхом встановлення фотометричного датчика на поверхню борошна, яка знаходиться в чашці.

Вимірювач білизни борошна ВББ-2МК працює від вбудованого акумулятора, який забезпечує більше 20 годин безперервної роботи.

Білизномір борошна ВББ-2МК поставляється з калібруванням на пшеничне і житнє борошно. Крім цього, користувачам доступна функція зовнішнього градуювання. Дана функція призначена для компенсації процесів, які відбуваються при експлуатації, зокрема деградація джерела світла і варіабельність характеристик фотоприймача в фотометричних датчиках приладів, а також зміна оптичних характеристик калібрувальної осередку.

Якщо Ви помітили, що похибка приладу при вимірах на контрольних зразках збільшилась, увімкніть на приладі функцію налаштування і в покроковому режимі, за допомогою текстових підказок на екрані виконайте кілька маніпуляцій. Для внесення змін в заводські установки Вам знадобиться 2 зразка з відомою білизною (бажано стандартизовані). Білизна одного зразка повинна бути високою (вищий сорт), іншого – низькою (другий сорт). Ця функція дозволить самостійно підтримувати Ваш прилад в працездатному стані без допомоги сторонніх організацій.

Технічні характристики:

Діапазон вимірювання білості борошна, умовні одиниці0-100
Дискретність результатів виміру, умовні одиниці0.1
Тривалість вимірювання білизни однієї проби не більше, хв0.5
Тривалість підготовки приладу до роботи (на початку зміни) більше, хв5
Калібрування приладу і спосіб виміруЗовнішнє градуювання /вручну
Маса не більше, кг2
Габаритні розміри, мм, не більше85х170х190