Ціни та асортимент просимо уточняти: тел/факс (032) 295 10 61

Прилад для визначення якості зерна – ПЧП 99

Прилад для визначення якості зерна – ПЧП 99

Прилади для визначення параметра "число падінь" ППП 99 призначені для вимірювання за методом Хагберга-Пертен "числа падіння" - параметра, що несе інформацію про активність альфа-амілази зерна і борошна (пшениця, жито), ступеня проросшести зерна і відповідального за якість випеченого хліба .

У приладах ППП 99 використовується прискорений метод вимірювання, який з високою точністю збігається з хімічним аналізом.

Прилади ППП 99 випускаються у двох модифікацій: одноканальні і двоканальні.

Прилади активно застосовують на хлібоприймальних, сільськогосподарських підприємствах, млинах, в хлібопекарській промисловості.

Прилади ППП 99 Внесено в Держреєстри України і Росії.

 

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювання числа падінь, с

60...999

Абсолютна похибка вимірювання, с

± 0,5

Споживана потужність, ВА

650

Маса, кг

12,5

Гарантійний термін, місяців

12

Пробірки для ПЧП

Пробірки для ПЧП

Пробірки віскозиметричні призначені для проведення аналізів на приладах для визначення числа падіння вітчизняного (ПЧП-99, ПЧП-3, ПЧП-5, ПЧП-7, ПЧП-99к) і імпортного виробництва.

Розміри пробірок:

-внутрішній діаметр (21,00 ± 0,02) мм,

-зовнішній діаметр (23,80 ± 0,25) мм,

-висота внутрішньої частини (220,0 ± 1) мм.               

Прилад для визначення числа падінь ПЧП-VL

Прилад для визначення числа падінь ПЧП-VL

Система визначення числа падіння вимірює активність ферментів альфа-амілази в зерні і борошні. Активність альфа-амілази має вирішальне значення для якості хліба, макаронів або локшини.

Прилад ППП-VL призначений для отримання результатів за двома зразками за один вимір. Можливе отримання більш точного значення шляхом усереднення двох отриманих величин однієї проби борошна за одне визначення або вимірювання більшої кількості зразків борошна за той самий час у порівнянні з аналогічними приладами. Прилад ППП-VL підходить для всіх, хто потребує надійного і якісного аналізу в вимірі активності ферментів альфа-амілази в зерні і борошні.

Технічні характеристики: вимоги до електроживлення 230 В, 50 Гц, споживана потужність 900 Вт, вага 18 кг, рідкокристалічний дисплей.

Прилад для визначення числа падінь ПЧП-3

Прилад для визначення числа падіння ПЧП-3 призначений для контролю одного з показників якості зерна, борошна та інших крохмаловмісних продуктів шляхом визначення активності альфа-амілази. Прилад реалізує метод, заснований на швидкій клейстеризації водної суспензії борошна в киплячій водяній бані і наступному вимірюванні ступеня розрідження клейстеру під дією альфа-амілази, що міститься в пробі (Міжнародні стандарти ICC № 107, ISO № 3093-82, ГОСТ 27676 і ГОСТ 30498). Зареєстровано в Держреєстрі засобів вимірювань під № 14814-00. Шкала чисел падіння є шкалою порядку, до якої не застосовується поняття одиниці виміру, тому результати визначення записуються у вигляді чисел без вказування похибки вимірювань. Область застосування приладу ПЧП-3: промисловість з переробки зерна, сільське господарство (лабораторії хлібоприймальних підприємств, елеваторів, борошномельних заводів, науково-дослідні інститути). Прилад ПЧП-3 є переносним і може експлуатуватися при температурі навколишнього середовища (20 ± 5) °С, відносній вологості повітря до 80% при температурі 25 °С і атмосферному тиску від 84 до 106,7 кПа (від 630 до 800 мм рт.ст. ).

Особливості: одночасне вимірювання в двох пробах; автоматична оцінка результатів вимірювань; автоматичний контроль температури у водяній бані; автоматичний цикл роботи; тривалість безперервної роботи приладу 8 год; повний комплект приладдя для проведення вимірювань; сучасний дизайн.

Технічні характеристики: діапазон визначення числа падіння: 60-900 с; частота коливань шток-мішалки: 2,0±0,3 Гц; висота падіння шток-мішалок: 68±1 мм; температура у водяній бані: 100±0,5 °С; обсяг дистильованої води, що заливається в водяну баню: 3 л; живлення: 220В, 50Гц; споживана потужність: 1,5 кВт; габаритні розміри: 450х170х530 мм; вага приладу: 25;

© 2020 Міра. Всі права захищено.
Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч