Каталог товарів
Ремонт лабораторного обладнання

Ремонт лабораторного обладнання

Ремонт лабораторного обладнання

Колектив компанії “Центр забезпечення лабораторій “Міра” пропонує Вашій увазі широкий перелік послуг з ремонту та щорічного обслуговування Вашого лабораторного обладнання.

Досвідчені спеціалісти ТзОВ “Міра” виконують усі види ремонтних робіт лабораторної техніки. Діагностика обладнання нашими працівниками є безкоштовною.

Потрібен капітальний ремонт Вашого приладу чи заміна комплектуючих, які вийшли з ладу? Ми займаємось післягарантійним ремонтом техніки, реставрацією, а також профілактичним обслуговуванням приладів для лабораторій не лише у Львові, ми ремонтуємо обладнання з будь-яких куточків України.

Сервісний відділ нашої компанії займається реставрацією дистиляторів, сушильних шаф, центрифуг та інших великогабаритних приладів. Пропонуємо до Ваших послуг такі види робіт: заміна ТЕНів, чистка приладів для дистиляції води, молокоаналізаторів, заміна пошкоджених або застарілих запчастин, які відпрацювали свій термін експлуатації.

У нас зможуть відновити роботу Ваших лабораторних мішалок, сушильних шаф, муфельних печей, вакуумних насосів, електроплиток, водяних бань, лабораторних змішувачів, шейкерів, центрифуг, молокоаналізаторів, вортексів, стерилізаторів тощо. Також, фахові спеціалісти нашої компанії можуть виїхати до Вас та допомогти у встановленні, монтажі та введені в експлуатацію приладів різної спеціалізації та призначення.

Сервісні послуги повною мірою – це також калібрування вимірювального обладнання. У нас Вам допоможуть із калібруванням рН-метра, нітратоміра, кондуктометра, а також налаштують або запрограмують терморегулятор на вашому приладі.

ТзОВ ЦЗЛ “Міра”, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355 матиме за честь співпрацювати з Вами. Ми здійснюємо ремонт лабораторних приладів для приватних та державних організацій зі всіх міст України. Цікавить ремонт лабораторної техніки недорого?

Зателефонуйте нам або залиште свій запит на нашому сайті!