Перелік товарів
Мікроскоп MICROmed XS-4120

Мікроскоп MICROmed XS-4120

Мікроскопи біологічні Micromed

Мікроскоп XS-4120 MICROmed бінокулярний, аналог Мікмед-5, Мікмед-1 в.2-20 (БІОЛАМ Р-15). Мікроскоп бінокулярний біологічний дослідного класу, з високим рівнем технологічного виконання. Застосовується в лабораторіях медичних і науково-дослідних установ будь-якого рівня для проведення наукових і загальноклінічних досліджень, а також цитологічних і гістохімічних досліджень. Мікроскопи даної серії можуть бути оснащені додатковими наборами для вузькоспеціалізованих методик флуоресцентного, фазово-контрастного, темнопольного аналізів. Оптика з високоякісного оптичного скла з покриттям антивідблиску, протигрибковим, кольорокорекційним напиленням.

Оснащення мікроскопа XS-4120: м’який коаксіальний механізм грубого і точного фокусування з налаштуванням пружності механізму, із зручним низьким розташуванням; вбудований механізм блокування вертикального переміщення (застосовується при роботі з одним і тим же збільшенням із частою зміною досліджуваних зразків – особливо зручно при серійних дослідженнях); двокоординатний градуйований предметний столик з підшипниковим механізмом; у конструкції предметного столика передбачений гвинтовий упор, який запобігає випадковому пошкодженню препарату при фокусуванні; регульована галогенова система освітлення 6В/20Вт; синій і зелений світлофільтр; ергономічний кислотостійкий металевий корпус з пластиковими накладками; у комплект постачання входить пилозахисний чохол для зберігання.

Додаткова комплектація: відеокамера 3,0 Mpix, 5,0 Mpix USB 2,0 для виведення зображення на комп’ютер; об’єктив 60х ахромат; об’єктив 40х планахромат; об’єктив 100х (МІ) планахромат; окуляр 7х; Фазоконтрасний комплект (3 PLAN об’єктива, фазовий конденсор, центруючий телескоп); Флуоресцентний набір; конденсор темного поля.

Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000. Реєстраційне посвідчення МОЗ України, гігієнічний висновок. Гарантійний термін 2 роки.

Аналогбінокулярний аналог Мікмед-5, Мікмед-1 в. 2-20 (БІОЛАМ Р-15)
Джерело освітленнявбудована регулована система освітлення 6В, 20 Вт галоген + зеркальний освітлювач
Кратність збільшення40х – 1600х
Об’єктиви ахроматичні4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25(S) (МІ)
Окуляри широкопольні10х, 16х
КонденсорАbbе 1,25 іммерсійний з ірисовою діафрагмою і світлофільтром
Предметний столикдвокоординатний 140×140 мм із з’ємним препараторухачем, діапазон переміщення 50×80 мм
Фокусування2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного регулювання 2 мкр/дел, із захисним блокуванням переміщення