Перелік товарів
Мікроскоп MICROmed XS-3330 LED

Мікроскоп MICROmed XS-3330 LED

Мікроскопи біологічні Micromed

Мікроскоп XS-3330 LED MICROmed тринокулярний, аналог Мікмед-5, Мікмед-1 в.2-20 (БІОЛАМ Р-15). Біологічний мікроскоп дослідницького класу, для досліджень у світлому полі. Сконструйований для роботи з пристроями фото- та відео-виводу зображення. Застосовується в лабораторіях медичних і науково-дослідних установ будь-якого рівня для проведення тривалих рутинних і загальноклінічних, а також цитологічних і гістохімічних досліджень.

Мікроскопи даної серії можуть бути оснащені додатковими наборами для вузькоспеціальних методик флуоресцентного, фазово-контрасного, темнопольного аналізів.
Оптика з високоякісного оптичного скла з покриттям антивідблиску, протигрибковим, кольорокорекційним напиленням.

Оснащення мікроскопа: наявність універсального адаптера для з’єднування тринокуляра з пристроями відео- та фото-виведення зображення; механізм герметичного закриття тринокулярного виходу запобігає “засвіченню” зображення і попадання пилу в оптичну систему при знятому пристрої фото- або відео-виводу зображення; м’який коаксіальний механізм грубого і точного фокусування з налаштуванням пружності механізму, із зручним низьким розташуванням; вбудований механізм блокування вертикального переміщення (застосовується при роботі з одним і тим самим збільшенням при частій зміні досліджуваних зразків – особливо зручно при серійних дослідженнях); двокоординатний градуйований предметний столик з підшипниковим механізмом; у конструкції предметного столика передбачений гвинтовий упор, який запобігає випадковому пошкодженню препарату при фокусуванні; регульована галогенова система освітлення 6В/20Вт; синій і зелений світлофільтр; ергономічний кислотостойкий металевий корпус з пластиковими накладками; у комплект постачання входить пилозахисний чохол для зберігання; мікроскоп комплектується кольоровою цифровою ССD відеокамерою на 3,0 Mpix або 5,0 Mpix за додаткову плату.

Додаткова комплектація: об’єктив 60х ахромат; об’єктив 40х планахромат; об’єктив 100х (МІ) планахромат; окуляр 7х; фазоконтрастной комплект (3 PLAN об’єктива, фазовий конденсор, центруючий телескоп); Флуоресцентний набір; конденсор темного поля.

Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000. Реєстраційне посвідчення МОЗ України, гігієнічний висновок. Гарантійний термін 2 роки.

Аналогтринокулярний аналог Мікмед-5, Мікмед-1 в. 2-20 (БІОЛАМ Р-15)
Джерело освітленнявбудована регулована система освітлення 6В, 20 Вт галоген + зеркальний освітлювач
Кратність збільшення40х – 1600х
Об’єктиви ахроматичні4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25(S) (МІ);
Окуляри широкопольні10х, 16х
КонденсорАbbе 1,25 іммерсійний з ірисовою діафрагмою і світлофільтром
Предметний столикдвокоординатний 140×140 мм із з’ємним препараторухачем, діапазон переміщення 50×80 мм
Фокусування2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного регулювання 2 мкр/дел, із захисним блокуванням переміщення