Перелік товарів
Мікроскоп MICROmed XS-3320

Мікроскоп MICROmed XS-3320

Мікроскопи біологічні Micromed

Мікроскоп XS-3320 MICROmed бінокулярний, аналог Мікмед-5, Мікмед-1 в.2-20 (БІОЛАМ Р-15). Бінокулярний мікроскоп дослідницького класу, для морфологічних досліджень у світлому полі. Застосовується у абораторіях медичних і науково-дослідних установ будь-якого рівня для проведення тривалих рутинних і загальноклінічних, а також цитологічних і гістохімічних досліджень. Мікроскопи даної серії з поліпшеними експлуатаційними характеристиками можуть бути оснащені додатковими наборами для вузькоспеціальних методик флуоресцентного, фазо-контрастного, темнопольового аналізів. Оптика з покриттям антивідблиску, протигрибковим, кольорокорекційнним напиленням.

Мікроскоп бінокулярний XS-3320 оснащений: вбудованою регульованою системою освітлення; м’яким коаксіальним механізмом грубого і точного фокусування з налаштуванням пружності механізму, із зручним низьким розташуванням; вбудованим механізмом блокування вертикального переміщення (застосовується при роботі з одним і тим же збільшенням з частою зміною досліджуваних зразків; особливо зручно при серійних дослідженнях); двокоординатним градуйованим предметним столиком із підшипниковим механізмом; у конструкції предметного столика передбачений гвинтовий упор, який запобігає випадковому пошкодженню препарату при фокусуванні; регульованою галогеновою системою освітлення 6В/20Вт; синім і зеленим світлофільтром; ергономічним кислотостойким металевим корпусом з пластиковими накладками; у комплект постачання входить пилозахисний чохол для зберігання.

Додаткова комплектація: відеокамера 3,0 Mpix, 5,0 Mpix USB 2,0 для виведення зображення на комп’ютер; об’єктив 60х ахромат; об’єктив 40х планахромат; об’єктив 100х (МІ) планахромат; окуляр 7х; фазовоконтрастной комплект (3 PLAN об’єктива, фазовий конденсор, центрирующий телескоп); флуоресцентний набір; конденсор темного поля.

Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000. Реєстраційне посвідчення МОЗ України, гігієнічний висновок. Гарантійний термін 2 роки.

Аналогбінокулярний аналог Мікмед-5, Мікмед-1 в. 2-20 (БІОЛАМ Р-15)
Джерело освітленнявбудована регулована система освітлення 6В, 20 Вт галоген + зеркальний освітлювач
Кратність збільшення40х – 1600х
Об’єктиви ахроматичні4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25(S) (МІ)
Окуляри широкопольні10х, 16х
КонденсорАbbе 1,25 іммерсійний з ірисовою діафрагмою і світлофільтром
Предметний столикдвокоординатний 140×140 мм із з’ємним препараторухачем, діапазон переміщення 50×80 мм
Фокусування2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного регулювання 2 мкр/дел, із захисним блокуванням переміщення