Каталог товарів

Магнітні мішалки

Магнітна мішалка – це лабораторний прилад, призначений для перемішування рідин за принципом дії магнітного поля з магнітним стержнем.

Компанія “Міра” пропонує до Вашої уваги мішалки магнітні власного виробництва, ТМ “Просто прилад” а саме:

  • Мішалка магнітна ММ-7 без підігріву;
  • Магнітна мішалка ММ-7П з підігрівом;

Наші магнітні лабораторні мішалки використовують передові технології для забезпечення максимальної ефективності та стабільності. Їхній високопродуктивний магнітний привід гарантує безшумну та плавну роботу, дозволяючи вам зосередитися на важливих аспектах Вашої роботи.

Наші мішалки для лабораторії оснащені аналоговим регулюванням швидкості обертів та нагріву платформи. Ефективне перемішування відбувається у заповнених резервуарах до 5 літрів включно. Хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що регулювання підігріву у моделі ММ-7П є приблизним, так як температура поверхні не дорівнює температурі розчину у посудині. Крім того, чим більша ємність використовується при перемішуванні, тим більшими будуть втрати тепла рідини у ній. Саме тому, для ефективного нагріву рекомендуємо використовувати щуповий термометр, який Ви також можете придбати у нас.

Оберіть наші магнітні лабораторні мішалки для впевненості в якості та інноваціях. Розкрийте нові можливості у своїх дослідженнях та забезпечте своєму науковому шляху успіх та продуктивність з нашою надійною та сучасною технікою, яка є створеною в Україні.

Купити мішалку магнітну в Україні недорого пропонуємо в ТОВ “Міра”. Ми забезпечуємо гарантійне та бюджетне післягарантійне обслуговування приладів, а для постійних клієнтів пропонуємо систему знижок.