Каталог товарів
Газоаналізатор СО2 testo 535

Газоаналізатор СО2 testo 535

Газоаналізатори СО та СО2

Переносний газоаналізатор testo 535 призначений для вимірювання концентрації CO2 в повітрі в закритих приміщеннях. Крім концентрації CO2, газоаналізатор testo 535 відображає значення температури та абсолютного тиску. Газоаналізатор СО2 оснащений автоматичною компенсацію абсолютного тиску, тому на точність вимірювань не впливає зміна погоди та висоти над рівнем моря.

Унікальною функцією газоаналізатора вуглекислого газу є можливість використання смартфону або планшету зі встановленим Застосунком testo Smart як другого дисплею приладу.

У Застосунку testo Smart ви зможете переглянути виміряні значення у вигляді списку, таблиці або графіка, зберігати їх, створювати цифрові звіти з результатами вимірювань та прямо з місця вимірювань направляти звіти замовнику або керівництву.

Для зручності в обробці даних, портативний газоаналізатор автоматично розраховує середнє значення СО2 за часом та кількістю точок вимірювання. В газоаналізаторі СО2 можна задати граничні значення, при перевищенні яких починає лунати звукова сигналізація, що попереджає про небезпеку для продукції або здоров’я оператора.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювань0 … 10 000 ппм
Похибка±100 ппм ± 5 % від вим. зн.
Відображення температури та абсолютного тискуТак
Розрахунок середнього значення по часу і кількості точок вимірюванняТак
Звукова сигналізаціяТак
BluetoothТак
Обмін даними зі смартфономТак
Додаток для обробки даних та створення цифрових звітівТак
Відображення даних у вигляді списку, графіку або таблиціТак (у Додатку)
Портативний принтер для роздруківки данихОпція
Робоча температура0 … +50 °C
Клас захистуIP 40 (зонд IP 20)
Тип батарейки3 шт. AA
Габарити / вага229 x 60 x 28 мм / 229 г
Офіційна гарантія24 місяці