Каталог товарів
Електроплитка “Термія” ЕПТ1-1,5/220 (емаль / нержавійка)

Електроплитка “Термія” ЕПТ1-1,5/220 (емаль / нержавійка)

Електроплитки, термостоли

Електроплити «Термія» – оптимальне розв’язання проблеми мобільного вогнища для приготування їжі й т. п. У модельному ряді представлені одно – і двокофорні електроплитки з чавунними конфорками, а також конфорками виконаними на основі трубчастого нагрівального елемента з жаростійкої нержавіючої сталі.

Основні відмінні риси електроплиток «Термія» – сучасний дизайн, надійність, зручність і простота в експлуатації. Всі електроплити оснащені безступеневим регулятором рівня нагріву, що дозволяє плавно задавати необхідний рівень нагріву.

Встановлений при цьому температурний режим буде надалі підтримуватися регулятором автоматично. Світловий індикатор включеного стану нагрівального елемента (для кожної конфорки), дозволяє візуально здійснювати контроль за режимом роботи пристрою. Оригінальні опори-ніжки дозволяють перемістити гарячу електроплитку в будь-який зручний для вас місце, і оберігають від пошкодження робочу поверхню стільниці стола.

Гладка поверхня електроплити спрощує видалення забруднень і підвищує гігієнічність експлуатації приладу. Кришка корпусу електроплити може бути виготовлена як з неіржавіючої сталі, що забезпечує високу антикорозійну стійкість і гігієнічність, так і з листової холодновальцьований сталі, покритої стійким до механічних пошкоджень високоякісним порошково-полімерним покриттям. У електроплитах «Термія» застосовуються безпечні, надійні, сучасні комплектуючі вироби провідних фірм-виробників, що забезпечує термін служби виробу не менше 10 років.

Технічні характеристики:

  • марка: «Термія»;
  • модель: ЕПЧ 1-1,5 / 220 настільна;
  • потужність: 1,5 кВт;
  • корпус: емаль;
  • конфорка: чавун / нержавійка.
  • розміри: 260х269х96 мм;
  • вага 2,7 кг.