Перелік товарів
Дистилятор DE-10

Дистилятор DE-10

Дистилятори, бідистилятори лабораторні

Доступний за ціною і надійний аквадистилятор широко використовується для виробництва дистильованої води в лікарнях, аптеках, лабораторіях та в інших установах. Дистилятор для води складається з котла, конденсатора і блоку управління. Вода надходить в котел, де нагрівається до температури кипіння і випаровується. Краплі осідають в конденсаторі, попередньо пройшовши кілька рівнів очистки. Таким чином, Ви отримуєте чисту дистильовану воду.

Для того, що б котел не перегрівся, він укомплектований датчиком кількості води, який контролює рівень води в котлі. Якщо води недостатньо, датчик видає звуковий або світловий сигнал. Коли в котлі з’являється необхідний рівень води, він включається автоматично в робочий режим і виробляє дистильовану воду.

Аквадистилятор MICROmed ДЕ – 10 має ряд технічних переваг: економне енерго- і водоспоживання; доступність для сервісу та обслуговування (видалення накипу всередині котла); повний комплект запасних ТЕНів і прокладок для конденсатора.

Корпус котла, і електронагрівачі виготовлені із високоякісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби і безпеку використання. Аквадистилятор MICROmed ДЕ – 10 має сертифікат якості ISO 9001:2000 міжнародного стандарту, реєстраційне посвідчення МОЗ України, а також гігієнічний висновок.

Технічні характеристики:

  • продуктивність при номінальній напрузі – 10 л/год; рід струму – змінний, трифазний;
  • напруга – 380 В;
  • споживана потужність при номінальній напрузі – 7 кВт;
  • витрати води на охолодження і живлення – не більше 170 дм3/год;
  • габаритні розміри – 420х300х900 мм; маса – 20 кг