Каталог товарів
Термоанемометр testo 405i (Smart-зонд)

Термоанемометр testo 405i (Smart-зонд)

Термоанемометри

Термоанемометр testo 405i належить до серії Смарт зонди testo – професійних вимірювальних приладів, призначених для роботи зі смартфоном або планшетом на базі Android або Apple IOS. Для роботи з анемометром на планшет або смартфон необхідно встановити безкоштовний Додаток testo Smart Probes.

Дані з термоанемометра testo 405i передаються на смартфон завдяки Bluetooth на відстані до 15-20 м. За допомогою Додатку ви можете переглянути виміряні дані на дисплеї мобільного пристрою, побудувати графіки, таблиці та надіслати результати вимірювань електронною поштою у форматах Excel або PDF.

До одного смартфона / планшета можна одночасно під’єднати до 6 будь-яких Смарт зондів testo. Це можуть бути тільки термоанемометри testo 405i або їх комбінація з іншими Смарт зондами testo.

Термоанемометри testo 405i застосовуються для вимірювання швидкості, температури та об’ємної витрати повітря. Висувний телескопічний зонд дозволяє вимірювати швидкість і температуру, як в приміщеннях, так і в вентиляційних каналах. У парі зі Смарт зондом – термогігрометром testo 605i, термоанемометр testo 405i застосовується для оцінки ефективності систем обігріву та охолодження.

Термоанемометр з телескопічним зондом testo 405i входить до складу комплектів Смарт зондів testo для систем Вентиляції та кондиціонування.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювань0…15 м/с

(індикація  0 … 30 м/с)

-20…+50 °C

Похибка ±(0,1 м/с + 5 % від вим. значення в діапазоні: 0 … 2 м/с)

±(0,3 м/с + 5 % від вим. значення в діапазоні: 2 … 15 м/с)

±0,5 °C

Робоча температура-20 … +50 °C
Габарити200 x 30 x 41 мм