Термоанемометр testo 405i (Smart-зонд)

Термоанемометр testo 405i (Smart-зонд)

Термоанемометр testo 405i відноситься до серії  Смарт зонди testo - професійних вимірювальних приладів, призначених для роботи зі смартфоном або планшетом на базі Android або Apple IOS. Для роботи з анемометром на планшет або смартфон необхідно встановити безкоштовний Додаток testo Smart Probes.

Дані з термоанемометра testo 405i передаються на смартфон завдяки Bluetooth на відстані до 15-20 м. За допомогою Додатку ви можете переглянути виміряні дані на дисплеї мобільного пристрою, побудувати графіки, таблиці та надіслати  результати вимірювань електронною поштою у форматах Excel або PDF. 

До одного смартфона / планшета можна одночасно підключити до 6-ти будь-яких Смарт зондів testo. Це можуть бути тільки термоанемометри testo 405i або їх комбінація з іншими Смарт зондами testo.

Термоанемометри testo 405i застосовуються для вимірювання швидкості, температури та об'ємної витрати повітря. Висувний телескопічний зонд дозволяє вимірювати швидкість і температуру, як в приміщеннях, так і в вентиляційних каналах. У парі зі Смарт зондом - термогігрометром testo 605i, термоанемометр testo 405i застосовується для оцінки ефективності систем обігріву та охолодження. 

Термоанемометр з телескопічним зондом testo 405i входить до складу комплектів Смарт зондів testo для систем Вентиляції та кондиціонування

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювань

0…15 м/с

(індикація  0 ... 30 м/с)

-20…+50 °С

Похибка

±(0,1 м/с + 5 % від вим. значення в діапазоні: 0 ... 2 м/с)

±(0,3 м/с + 5 % від вим. значення в діапазоні: 2 ... 15 м/с)

±0,5 °С

Робоча температура

-20 ... +50 °C

Габарити

200 x 30 x 41 мм


Друк   E-mail