Засоби дезінфекції

У даному розділі Ви маєте змогу ознайомитись із широким переліком сертифікованих дезінфікуючих засобів, що зарекомендували себе на ринку. Умовно розділити категорію можна на дві частини: дезінфікуючі засоби для приміщень, поверхонь, інструментів та дезінфікуючи засоби для тіла (рук).

Деззасоби – це спеціальні препарати у вигляді рідини чи порошку, створені для протидії збудникам різних інфекцій.

На сьогодні дезінфікуючі засоби користуються неабияким попитом у представників будь-якої галузі. ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” активно співпрацює з лікарнями, освітніми закладами, закладами культури та відпочинку, готелями, салонами краси, ресторанами та безліччю інших установ. Деззасоби з’являються в домах людей, а до механічної обробки приміщень звик персонал багатьох підприємства.

Сучасні хімічні засоби для дезінфекції вважаються особливо ефективними в лужних чи кислотних середовищах. Деззасоби для поверхні успішно борються з патогенною мікрофлорою, знищуючи грибки та бактерії, а миючі засоби для рук не абсорбуються в кров та не впливають на процес загоєння ран. Перед використовуванням будь-якого деззасобу, просимо Вас ознайомитись із інструкцією його застосування та зберігання, при потребі Вас проконсультує наш менеджер. Чистячі засоби для поверхні можуть мати побічний вплив на людину, будьте обережними.

Купити засоби для дезінфекції на основі альдегіду, спирту, четвертинних амонійних солей чи хлору можна за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355, або доставкою в інші міста України. На склад постійно поступає нова продукція, уточнюйте наявність у менеджерів.