Аргенвіт

Аргенвіт

Засоби дезінфекції

Коротка інформація про срібло, його переваги:

Срібло – найсильніший природний антисептик, з наявний на Землі, та важливий мікроелемент, необхідний для нормального функціонування усіх внутрішніх органів нашого організму. У всі часи срібло в різних формах використовувалось в лікувальних цілях, приносячи користь людству. З давніх часів срібну пудру додавали у ванни новонароджених дітей, фермери використовували срібні відра, щоб збирати молоко (тоді сире молоко залишалося свіжим протягом довгого часу). Перші поселенці Америки кидали срібні долари в колодязі, щоб вбивати бактерії у питній воді. Можна перелічити ще багато випадків, коли вироби із срібла використовували як антимікробні засоби. Так було до початку Другої Світової війни, поки не увійшли у широке застосування антибіотики, які незаслужено витіснили цей природний антисептик.

У нанорозмірному стані практично будь-який матеріал проявляє унікальні властивості, в тому числі і срібло. Іони срібла володіють антисептичною активністю. Значно вищою активністю володіють колоїдні розчини наночастинок срібла. Встановлено, що розчини наносрібла є найефективнішими засобами для дезінфекції поверхонь та є найменш токсичними.

Доведено, що молекули срібла вбивають понад 650 видів бактерій та вірусів, і навіть спори сибірської виразки (спектр дії будь-якого антибіотика складає 5-6 видів бактерій).

Наносрібло допомагає швидкому відновленню шкіри при опіках різних ступенів, синяках, забоях, гематомах, відкритих ранах, гнійних захворюваннях шкіри, дерматозах, екземах.

Про препарат:

“Аргенвіт” – це колоїдний розчин металічних наночастинок срібла в демінералізованій воді; рідина синього або коричневого кольору без запаху. Нанорозмірні частинки срібла є однією з найбільш ефективних форм цього металу, що підвищує його антибактеріальну дію.

Колоїдні системи, які містять наночастинки срібла, ефективно вбивають бактерії різних видів (кишкову паличку, сальмонелу, стафілокок, ентерокок, синегнойну паличку, мікробактерії туберкульозу тощо), також інактивують віруси поліомеліту, грипу, ВІЛ, кору, епідеміологічного паротиту та ін.

Засіб “Аргенвіт” запобігає біокорозії і утворенню біоплівки в ємностях для зберігання води і трубопроводах різноманітних систем, наприклад, у паперовій промисловості. При цьому препарат “Аргенвіт” є безпечним у застосуванні і не токсичним для людей та тварин.

“Аргенвіт” допомагає швидкому відновленню шкіри при опіках різних ступенів, синяках, забоях, гематомах, відкритих ранах, гнійних захворюваннях шкіри, дерматозах, екземах. Якщо обробити колоїдним розчином бинт і прикласти його до гнійної рани – запалення пройде і рана загоїться швидше, ніж при використанні звичайних антисептиків. Рекомендується мати колоїдний розчин наночастинок срібла в похідній та автомобільній аптечках.

Склад препарату, вміст діючих та допоміжних речовин, мас.%: колоїдне срібло — 0,1; полісульфат натрію — 20,0; вода дистильована до 100,0.

Форма випуску та фізико-хімічні властивості засобу: pасіб “Аргенвіт” являє собою рідкий концентрат або робочий розчин наночастинок колоїдного срібла в демінералізованій воді у вигляді прозорої рідини синього або коричневого кольору без запаху; розмір наночастинок становить 5 — 25 нм. рH засобу 6,5 — 8,0; водні розчини засобу прозорі, світло-блакитного кольору, без запаху, не пошкоджують поверхні.

Засіб “Аргенвіт” призначений для профілактичної, поточної і заключної дезінфекції житлових, виробничих, медичних, санітарно-побутових та інших приміщень, будівель і споруд, апаратури, устаткування, посуду, тари та технічного обладнання.

Харчова промисловість: засіб “Аргенвіт” використовують у вигляді 1% водного робочого розчину для обробки пакувальних матеріалів та тари для харчових продуктів з метою продовження терміну їх зберігання та запобігання виникненню та розвитку збудників бактерій. Побутова хімія та косметика: препарат додають до виробів побутової хімії (миючих засобів, рідкого мила тощо), продукції косметичної галузі (кремів, шампуней тощо) в якості консерванту та антимікробного компоненту. Целюлозно-паперова промисловість: засіб “Аргенвіт” використовують у процесі виробництва паперу, в якості біоциду та модифікатора, що дозволяє продовжити термін роботи виробничої лінії без зупинок та надає продукції антимікробних властивостей. Лако-фарбова промисловість: засіб “Аргенвіт” використовують у процесі виробництва фарби в якості модифікатора та консерванту. Для досягнення оптимальних показни ків ефективності рекомендується додавати 3-5% препарату до загального об’єму продукції.