Аксесуари для засобів дезінфекції

Диспенсер ER-T

Аксесуари для засобів дезінфекції

Диспенсер для пінного мила

Аксесуари для засобів дезінфекції

Тримач рукавичок

Аксесуари для засобів дезінфекції

Розділ аксесуарів для дезіфнфекції охоплює широкий асортимент диспенсерів для рідкого мила, антисептиків, туалетного паперу, паперових рушників, тощо. Настінні ліктьові дозатори підходять для дому та будь-яких підприємств, зокрема використовують в установах охорони здоров’я будь-яких профілів. Дезінфікуючі аксесуари зручні у використанні і з легкістю впишуться в сучасний інтер’єр. Диспенсери поділяють на механічні та автоматичні (безконтактні).

Дозатор для пінного мила з резервуаром, а також тримач для паперових рушників можна розмістити на кухні чи у ванній кімнаті. Об’єм диспенсера, як і об’єм дозування можуть бути різними, уточнюйте цю інформацію у менеджера. Система дозування засобів для гігієни рук надійна, укомплектована кріпленням, а також двостороннім скотчем для можливості установлення без просверлювання отворів.

Купити диспенсер для рідкого мила та інших гігієнччних товарів можна у м. Львів за адресою вул. Городоцька, 355 або доставкою по всій Україні. Сподіваємось на співпрацю і чекаємо запитів.