Аксесуари для засобів дезінфекції

Розділ аксесуарів для дезіфнфекції охоплює широкий асортимент диспенсерів для рідкого мила, антисептиків, туалетного паперу, паперових рушників, тощо. Настінні ліктьові дозатори підходять для дому та будь-яких підприємств, зокрема використовують в установах охорони здоров’я будь-яких профілів. Дезінфікуючі аксесуари зручні у використанні і з легкістю впишуться в сучасний інтер’єр. Диспенсери поділяють на механічні та автоматичні (безконтактні).

Дозатор для пінного мила з резервуаром, а також тримач для паперових рушників можна розмістити на кухні чи у ванній кімнаті. Об’єм диспенсера, як і об’єм дозування можуть бути різними, уточнюйте цю інформацію у менеджера. Система дозування засобів для гігієни рук надійна, укомплектована кріпленням, а також двостороннім скотчем для можливості установлення без просверлювання отворів.

Купити диспенсер для рідкого мила та інших гігієнччних товарів можна у м. Львів за адресою вул. Городоцька, 355 або доставкою по всій Україні. Сподіваємось на співпрацю і чекаємо запитів.