Килимок дезінфекційний

Килимок дезінфекційний

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Дезінфекційний засіб "Дезінфекційний килим" складається з: канини ПВХ – основа поліестер, вага – 580 г/м2, опір на розрізі 2200/5 см, робоча температура -30 +70 ºС; сітки ПВХ – основа поліестер, вага – 250 г/м2, опір на розрізі 1900/5 см, робоча температура -30 +70 ºС; еластичного пінополіуретану, згідно ТУ У-25-2-32298365-001-2005, щільність – 100-140 кг/м3, еластичність по укосу – 30%, марка – ВВ-100-140, температура стійкості -30 +100 С.

ПРИЗНАЧЕННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ
Засіб "Дезінфекційний килим" призначений для використання у місцях, де особлива увага приділяється санітарному стану (птахівничі та тваринницькі комплекси, комбікормові заводи, лабораторії, діагностичні та дослідницькі центри, зоопарки, підприємства харчової промисловості, карантинні ділянки, митні пости, аеропорти, залізничні станції, медичні, шкільні і дошкільні установи і т. д.).
"Дезінфекційний килим" розміщують, як правило, на порозі або перед дверма, у так званій «чистій зоні». При нступанні на килимок дезінфекційний засіб просочує підошву взуття, а його надлишки вбираються назад у килимок. Дезінфекційний килимок можна вільно переміщати у будь-які інші місця.
"Дезінфекційний килим" складається з трьох шарів: верхній шар - забезпечує гарне змочування підошви взуття дезінфекційним засобом і характеризується високою абразивною стійкістю; середній шар – має високий ефект поглинання дезинфекційного розчину (кількість дезрозчину подана у таблиці).

 

Розмір, мм

Товщина, см

Об'єм деззасобу, л

50х50

2 - 3

3

50х65

4

50х100

6

65х100

8

100х100

12

100х200

24

 

Розчин дезінфектанту поступово наливають спочатку всередину дезкилимка, потім - по краях. Дезрозчин рівномірно розподіляється усередині мату, має лише незначний контакт із повітрям, що запобігає окисній деструкції компонентів дезінфекційного розчину, не дає можливості розчину інтенсивно випаровуватися в повітря; Нижній шар виконаний зі зносостійкої водонепроникної тканини, яка не дозволяє дезінфекційному розчину протікати на підлогу й забруднювати приміщення. "Дезінфекційний килим" легко миється водою, висушується і використовується повторно.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
Слід мати на увазі, що бажано увесь час користуватися тим самим дезінфекційним препаратом. Не слід одночасно додавати в килимок дезінфектанти різних складів. Усі без винятку дезінфектанти являють собою хімічно агресивні з'єднання й отже, можуть легко реагувати між собою, у результаті чого утворюються інші хімічні сполуки, що не мають дезінфекційні властивості. Теоретично, у цьому випадку, не виключене також утворення токсичних побічних речовин. Регулярність заправки дезкилимка здійснюється по мірі використання дезінфектанту.

ТРАНСПОРТУВАННЯ. ЗБЕРІГАННЯ
Транспортувати "Дезінфекційний килим" можна всіма доступними видами транспорту, діючими на території України, що гарантують збереження продукції у її первинному вигляді. Зберігати засіб в прохолодному місці поодалік джерел тепла при температурі не нижче – 20 °С і не вище 35 ºС, окремо від лікарських препаратів, харчових продуктів, в місцях, недоступних для дітей. Гарантійний термін зберігання 3 роки з дати виробництва (при правильному використанні).


Друк   E-mail