Килимок дезінфекційний

Килимок дезінфекційний

Засоби дезінфекції

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Дезінфекційний засіб “Дезінфекційний килим” складається з: канини ПВХ – основа поліестер, вага – 580 г/м2, опір на розрізі 2200/5 см, робоча температура -30 +70 ºС; сітки ПВХ – основа поліестер, вага – 250 г/м2, опір на розрізі 1900/5 см, робоча температура -30 +70 ºС; еластичного пінополіуретану, згідно ТУ У-25-2-32298365-001-2005, щільність – 100-140 кг/м3, еластичність по укосу – 30%, марка – ВВ-100-140, температура стійкості -30 +100 С.

ПРИЗНАЧЕННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ
Засіб “Дезінфекційний килим” призначений для використання у місцях, де особлива увага приділяється санітарному стану (птахівничі та тваринницькі комплекси, комбікормові заводи, лабораторії, діагностичні та дослідницькі центри, зоопарки, підприємства харчової промисловості, карантинні ділянки, митні пости, аеропорти, залізничні станції, медичні, шкільні і дошкільні установи й т. д.).
“Дезінфекційний килим” розміщують, як правило, на порозі або перед дверма, у так званій «чистій зоні». При нступанні на килимок дезінфекційний засіб просочує підошву взуття, а його надлишки вбираються назад у килимок. Дезінфекційний килимок можна вільно переміщати у будь-які інші місця.
“Дезінфекційний килим” складається з трьох шарів: верхній шар – забезпечує гарне змочування підошви взуття дезінфекційним засобом і характеризується високою абразивною стійкістю; середній шар – має високий ефект поглинання дезинфекційного розчину (кількість дезрозчину подана у таблиці).

Розмір, ммТовщина, смОб’єм деззасобу, л
50х502 – 33
50х652 – 34
50х1002 – 36
65х1002 – 38
100х1002 – 312
100х2002 – 324

 

Розчин дезінфектанту поступово наливають спочатку всередину дезкилимка, потім – по краях. Дезрозчин рівномірно розподіляється усередині мату, має лише незначний контакт із повітрям, що запобігає окисній деструкції компонентів дезінфекційного розчину, не дає можливості розчину інтенсивно випаровуватися в повітря; Нижній шар виконаний зі зносостійкої водонепроникної тканини, яка не дозволяє дезінфекційному розчину протікати на підлогу й забруднювати приміщення. “Дезінфекційний килим” легко миється водою, висушується і використовується повторно.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
Слід мати на увазі, що бажано увесь час користуватися тим самим дезінфекційним препаратом. Не слід одночасно додавати в килимок дезінфектанти різних складів. Усі без винятку дезінфектанти являють собою хімічно агресивні з’єднання й отже, можуть легко реагувати між собою, у результаті чого утворюються інші хімічні сполуки, що не мають дезінфекційні властивості. Теоретично, у цьому випадку, не виключене також утворення токсичних побічних речовин. Регулярність заправки дезкилимка здійснюється в міру використання дезінфектанту.

ТРАНСПОРТУВАННЯ. ЗБЕРІГАННЯ
Транспортувати “Дезінфекційний килим” можна всіма доступними видами транспорту, діючими на території України, що гарантують збереження продукції у її первинному вигляді. Зберігати засіб в прохолодному місці поодалік джерел тепла при температурі не нижче – 20 °С і не вище 35 ºС, окремо від лікарських препаратів, харчових продуктів, в місцях, недоступних для дітей. Гарантійний термін зберігання 3 роки з дати виробництва (при правильному використанні).