Жавель Клейд

Жавель Клейд

Засоби дезінфекції

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Засіб дезинфікуючий «Жавель-Клейд» виробництва фірми “Клейд” (Франція) являє собою таблетки круглої форми білого кольору зі слабким запахом хлору, вагою 3,15 – 3,65 г, добре розчинні у воді. До складу засобу в якості діючої речовини входить натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти – 80-82%. При розчиненні 1 таблетки у воді виділяється 1,40-1,62 г активного хлору (42,5% – 46,5%). Термін придатності в нерозкритій упаковці – 5 років. Термін придатності робочих розчинів – 3 доби.

1.2. Засіб має антимікробну активність відносно грамнегативних та грампозитивних бактерій, у тому числі бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, сальмонел.

1.3. Засіб за параметрами гострої токсичності по ГОСТ 12.1.007-76 належить до 3 класу помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок і до 4 класу малонебезпечних речовин при нанесенні на шкіру і при інгаляційному впливі в насичених концентраціях (пари), не володіє сенсибілізаційною дією, кумулятивні властивості не виражені.
Робочі розчини 0,03 – 0,045% (за активним хлором) можуть викликати сухість шкіри при багаторазових аплікаціях і не викликають при інгаляційному впливі (у вигляді пари) подразнення верхніх дихальних шляхів. ГДК для хлору в повітрі робочої зони – 1 мг/м3.

1.4. Засіб призначений для профілактичної дезінфекції будь-яких видів обладнання, інвентарю, тари і поверхонь виробничих приміщень, виготовлених з усіх видів матеріалів (за винятком металевих поверхонь із нержавіючої сталі), дозволених для використання на підприємствах м’ясної промисловості.