Оснащення навчальної лабораторії

Оснащення навчальної лабораторії

Забезпечення освітніх лабораторій якісним та надійним обладнанням – це одне із завдань, яким займаються працівники ТОВ “Міра”. 

Ми ретельно підбираємо асортимент, щоб кожен клієнт міг знайти оптимальне рішення для своєї освітньої програми. Варто зазначити, що компанія “Міра” працює як з державними, так і з приватними навчальними закладами в Україні, допомагаючи створити комфортне та ергономічне середовище для навчання та досліджень. З нами клієнт може бути впевненим, що його освітня установа отримає найкраще лабораторне устаткування, що допоможе школярам, студентам та науковцям досягти вершин у своїх дослідницьких зусиллях.

В процесі проектування лабораторії чи кабінету хімії, де молоді науковці зможуть розкривати свій потенціал, ми застосовуємо індивідуальний підхід до запиту, враховуючи специфіку та вимоги від Замовника. 

Меблі лабораторні для навчальних кабінетів

Компанія “Міра” пропонує до Вашої уваги широкий перелік лабораторних меблів для навчальних кабінетів хімії та біології. Багаторічний досвід нашої компанії з виготовлення лабораторних меблів для освітніх закладів дозволяє створювати їх з урахуванням усіх сучасних стандартів та вимог.

Для надання якісної та інформативної комерційної пропозиції щодо меблів для лабораторії, нам потрібно здійснити замір приміщення або отримати креслення кімнат від клієнта. Лише після цього, спільно із Замовником, ми підбираємо вироби з відповідними розмірами та створюємо 3D візуалізацію проекту. Для клієнта це безкоштовна послуга, а для нас – впевненість, що виготовлені лабораторні меблі зможуть бути розміщеними у приміщенні і не створять дискомфорту під час експлуатації. 

До слова, меблі лабораторні для шкіл, коледжів, університетів та інших ВНЗ сертифіковані, мають декларацію відповідності, а їх робоча поверхня розрахована для короткочасного контакту з агресивними кислотами. Крім цього, травмобезпечний каркас мінімізує можливість отримання ушкоджень при падінні, що є особливо актуальним для роботи із школярами.

Інше лабораторне устаткування для хімічного класу

Для кабінету хімії у школі зазвичай потрібно різноманітне устаткування для проведення різних досліджень і експериментів. Від скляного посуду до сучасних електронних приладів – ми забезпечуємо широкий вибір, що враховує потреби та бюджет кожного клієнта. Ось деякі основні предмети, які можуть знадобитися:

Забезпечення кабінету хімії якісними приладами, посудом та меблями є ключовим фактором для створення безпечної та продуктивної навчально-дослідницької обстановки для учнів. 

Де купити лабораторні матеріали для освітнього закладу?

Купити окремі лабораторні приспособи або ж обладнати навчальний кабінет “під ключ” Ви можете у ТОВ “Міра”. Ми працюємо по всій Україні та щоденно здійснюємо відправлення перевізниками, тож незалежно від локації зможемо доставити товар неушкодженим і зробити це вчасно.