Сано Бореребад (Деско Борербад)Засоби дезінфекції

Сано Бореребад (Деско Борербад)Засоби дезінфекції

Засоби дезінфекції

Повна назва засобу – дезінфекційний засіб „Сано Бореребад” фасований за ТУ У 24.2-30945492-005.
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: калію гідроксид – 2,0; ізопропанол – 15,0 (діючі речовини); ізотридеканолетоксилат – 2,0; натрію нітрит – 1,0; вода до 100,0.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Прозора рідина від безбарвної до забарвленої у світло-жовтий колір. Має мийні властивості, добре видаляє рештки дентину, крові, слизу, кісткових матеріалів із поверхні інструментів. Має помірний специфічний запах ізопропанолу. Використовується у нативній формі (не розведений). Не ушкоджує виробів із металу та полімерних матеріалів. Засіб не залишає нальоту на оброблених поверхнях, добре змивається. Засіб “Сано Бореребад” не сумісний з кислотами та окисниками.
Призначення засобу. Дезінфекція та очистка медичних стоматологічних інструментів, зокрема стоматологічних свердел та інших обертових інструментів, при кишкових і крапельних інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз) етіології, вірусних інфекціях з парентеральним механізмом передачі збудника (гепатити, СНІД тощо) та кандидозах.
Спектр антимікробної дії. „Сано Бореребад” виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні (щодо збудників інфекцій з парентеральним механізмом передачі збудника – гепатити, СНІД тощо), фунгіцидні (щодо грибів роду Candida) властивості.
Токсичність та безпечність засобу. „Сано Бореребад”, відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007, належить до мало небезпечних речовин при введенні у шлунок та при нанесенні на шкіру (4 клас небезпеки). У нативній формі та концентрованих розчинах подразнює слизову оболонку очей. Поріг подразнювальної дії на слизову оболонку очей встановлений на рівні розчину 50% концентрації. Не виявляє сенсибілізуючих та кумулятивних властивостей.