Новохлор-Екстра

Новохлор-Екстра

Засоби дезінфекції

Склад препарату Новохлор-Екстра: хлор-активний агент (початкова концентрація активного хлору 7-9%), миючі, ароматизуючі, антикорозійні компоненти, стабілізатор вмісту активного хлору.

Антимікробна активність: дезінфікуючий засіб Новохлор-Екстра ефективний проти широкого спектру мікроорганізмів; грам+ і грам- бактерій (в т.ч.Pseudomonas aeruginosa, БГКП, S.aureus, Listeria monocytogenes, гнильних бактерій (в т.ч. роду Proteus, мікобактерій туберкульозу, збудників черевного типу, паратифу, дифтерії, менінгококової інфекції і внутрішньолікарняних інфекцій, вегетативних і спорових форм спороутворюючих бактерій (в т.ч роду Clostridium, збудників «картопляної хвороби» хліба), вірусів (в т.ч. поліовірусів, вірусів гепатитів А, В, С та ВІЛ, вірусів грипу всіх типів (в т.ч. Н5N1 та Н1N1), SARS («атипових Пневмонія»), грибів роду Candida, збудників дерматомікозів, плісняві гриби Aspergillus niger в спорових форм, спор мікроорганізмів, а також збудників особливо небезпечних інфекцій, зокрема сибірської виразки, чуми, холери, псевдотуберкульозу, бруцельозу, лептоспірозу.

Показники безпеки: III клас небезпеки (помірно небезпечні речовини по ГОСТ 12.1.007-76). не викликає сенсибілізуючої і мутагенного дії; розчини Новохлор-Екстра з вмістом активного хлору від 0,01% до 0,1% можуть застосовуватися у присутності осіб не причетних до проведення дезінфекційних робіт.

Властивості: дезінфікуючий засіб Новохлор-Екстра та його робочі розчини мають лужну реакцію, володіють емульгуючим, вираженим миючим і високим змочувальним ефектом; не фіксують на поверхнях обробки органічні забруднення, добре змиваються водою з оброблених поверхонь, не залишають потьоків і нальоту; видаляють білкові, жирові, механічні забруднення, залишки крові і лікарських препаратів; гомогенізують мокроту та інші виділення. Засіб і його розчини не ушкоджують вироби з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів (в т.ч. полістиролу, поліетилену, полівініл-хлориду, поліуретану), деревини, кераміки, лакофарбове, гальванічне і полімерне покриття.

Властивості: Дезінфікуючий засіб Новохлор-Екстра та його робочі розчини мають лужну реакцію, володіють емульгуючим, вираженим миючим і високим змочувальним дією; не фіксують на поверхнях обробки органічні забруднення, добре змиваються водою з оброблених поверхонь, не залишають патьоків і нальоту; видаляють білкові, жирові, механічні забруднення, залишки крові і лікарських препаратів; гомогенизируют мокроту та інші виділення. Засіб і його розчини не ушкоджують вироби з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів (в т.ч. полістиролу, поліетилену, полівініл-хлориду, поліуретану), деревини, кераміки, лакофарбове, гальванічне і полімерне покриття.

Спосіб обробки: Ручний (протирання, зрошення, занурення, замочування, заповнення), механізований (в т.ч. СІР-мийка), аерозольний.