Неостерил з помпою

Неостерил з помпою

Засоби дезінфекції

Засіб Неостерил в якості діючої речовини (ДВ) містить етиловий, ізопропіловий спирт, а також інші компоненти, що забезпечують пролонговану дію і догляд за шкірою рук.

Засіб використовують для антисептичної обробки рук хірургів та інших осіб, що беруть участь в оперативних втручаннях, для гігієнічної (антисептичної) обробки рук персоналу: лікувально-профілактичних та оздоровчих установ, для деконтамінації шкіри рук персоналу підприємств харчової та переробної промисловості (в т.ч. числі осіб, що контактують з харчовими продуктами і продовольчою сировиною), підприємств агропромислового комплексу (молоко-товарні ферми, птахофабрики і т.д.) персоналу підприємств громадського харчування та торгівлі; всіх видів транспорту (в т.ч. персоналу служб авіатранспорту); касирів та інших осіб, які працюють з грошима, працівників підприємств поштового зв’язку і т.д., для антисептичної обробки шкіри: ін’єкційного поля, при виконанні лікувально-діагностичних маніпуляцій, антисептичної обробки шкіри стоп, в т.ч. з метою профілактики грибкових захворювань, і їх рецидивів.

Завдяки спеціальним функціональним добавкам препарат не подразнює шкіру, регулює її водно-жировий баланс, не викликає алергічних реакцій, шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої дії та інших побічних ефектів; не ушкоджує об’єкти, виготовлені з нержавіючих і конструкційних сталей, алюмінію і його сплавів, пластмас, гуми, скла та інших матеріалів; має бактерицидну (в т.ч. щодо мікобактерій туберкульозу і збудників госпітальних інфекцій), фунгіцидну (щодо дріжджоподібних грибів роду Кандіда), а також віруліцидну (в т.ч. проти вірусів поліомієліту, збудників гепатитів А, В і С, СНІД, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS («атипова пневмонія»), аденовірусів, ентеровірусів, коронавірусів, респіраторно-синцитіальних, ріновірусів, ротавірусів та ін.). Високоефективний проти резидентної і транзиторної мікрофлори шкіри. Має пролонговану антимікробну дію. Універсальність, широка сфера застосування.