Пляшки скляні хімічностійкі

Пляшки скляні хімічностійкі призначені для зберігання та транспортування рідких речовин (як правило хімічних реактивів). 

У кращих традиціях сучасної науки та технологій, наша скляна тара стала необхідним атрибутом для лабораторій, виробництв і дослідницьких установ по всьому світу.

Пляшки термостійкі виготовлені із темного скла, спеціально для того, щоб сонячне проміння не здійснювало вплив на речовину всередині пляшки. В асортименті компанії “Міра” пляшки для хімреактивів об’ємом 0,5 та 1 літр в комплекті з корком, що закручується.

Лабораторні пляшки мають ретельно продуманий дизайн, що робить їх зручними у використанні. Широкий горловий отвір спрощує наповнення та витягування зразків, а герметична кришка гарантує відсутність витоків та зберігання вашого матеріалу в ідеальному стані.

Ми пишаємося тим, що наші пляшки для хімії виготовлені з відновлюваних матеріалів та можуть бути повторно використані. Роблячи свій внесок у збереження природних ресурсів, ми сприяємо сталому розвитку та збереженню навколишнього середовища.

Оберіть наші скляні хімічностійкі пляшки – це вибір професіоналів, які цінують якість та безпеку.

Купити пляшку скляну хімічну в роздріб чи опт Ви можете за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355. У ТОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” є доставка по Львову, а також щоденні відправки товару Новою поштою по всій Україні.