Каталог товарів

Фільтри та фільтрувальний папір

Фільтр мембранний

Фільтри та фільтрувальний папір

Фільтрувальний папір

Фільтри та фільтрувальний папір

Папір фільтрувальний

Папір фільтрувальний – це паперовий виріб, призначений для фільтрації розчинів завдяки чіткому значенню ступеня проникності паперу.

Компанія “Міра” пропонує якісний папір для фільтрації розчинів. Сертифікат якості свідчить про відповідність паперу заданим характеристикам. Папір фільтрувальний (розмір 520х520) реалізується роздрібно та оптом (за вагою, у кілограмах). Папір для фільтрації буде цікавим працівникам хімічних, біологічних, ветеринарних лабораторій, власникам складів готової продукції, а також представникам харчових лабораторій. Фільтрувальний папір часто використовують для очищення хімреактивів, харчових добавок, води, олії, ґрунту тощо.

Фільтри мембранні

Фільтр мембранний – це виріб із нітроцелюлози, що призначений для пропуску водного розчину під дією вакууму. Згодом такий мембранний фільтр досліджується, як правило, завдяки мікробіологічному аналізу. Фільтри мембранні відрізняються пористістю та діаметром (як правило 35 або 47 мм).

Фільтри беззольні

Фільтри беззольні (біла, синя та червона) стрічка призначені для фільтрації розчинів у лабораторних умовах. Беззольний фільтр допоможе Вам відокремити осад та отримати чистий розчин без тих чи інших домішок. Завдяки різній щільності та розміру ми отримуємо широкий асортимент беззольних фільтрів, які практично завжди є на складі ТОВ “Міра”.

Фільтри аерозольні АФА

Фільтри аерозольні АФА призначені для визначення хімічного складу та дисперсності аерозолів.

Цікавить придбання фільтрувальних виробів в Україні?

Купити фільтрувальні вироби, у тому числі фільтрувальний папір недорого у всі міста України пропонуємо в ТОВ “Міра”. Безкоштовна доставка товару у м. Львів, кваліфікований персонал та абсолютна якість продукції не залишать Вас байдужими. Залишіть запит на сайті та переконайтесь.