Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 17:00 

Багатоканальний (032) 295 10 61 Обладнання та меблі (032) 295 10 88

Ваги торгові

Ваги торгові електронні, іншими словами товарні ваги призначені для зважування готової продукції на ринках, у магазинах, супермаркетах та інших місцях збуту харчових продуктів.

Ваги настільні для торгівлі мають досить вузьке застосування. Основна особливість торгових ваг – автоматичне виведення ціни товару, в залежності від його маси на РК дисплей. Товарні ваги, як правило, не є надто точними, проте їх особливість (а саме дисплей із відображенням ціни), відносно низька вартість та надійність забезпечують серйозний попит на цей тип ваг протягом довгих років.

Компанія Міра” пропонує до Вашої уваги перелік перевірених торгових ваг виробництва Китай, та Україна. Магазинні ваги у бюджетному та преміум виконанні відрізняються якістю матеріалів і зважують до 30 кг.

Купити ваги торговельні недорого у м. Львів або з доставкою по всій Україні пропонуємо у ТзОВ ЦЗЛ Міра”. Приємні ціни, безкоштовна доставка товару по Львову та кваліфікований персонал не залишать Вас байдужими. Перетелефонуйте або залиште Ваш запит на сайті та переконайтесь у правильності виборі.

Наша адреса

Контакти