Центрифуга рефрижираторна РС-6 (без ротора)

Центрифуга рефрижираторна РС-6 (без ротора)

Центрифуга лабораторна медична рефрижераторна, стаціонарна. Призначена для поділу на фракції неоднорідних рідких систем щільністю до 2 г/см3 під впливом відцентрових сил протягом тривалого часу з підтриманням заданої температури. Центрифуга РС-6 застосовується в службах крові, для роботи з донорською кров'ю та її компонентами, а також у практиці лабораторної клінічної діагностики для проведення досліджень в медицині, біології, хімії та інших областях.

На блоці управління встановлюється необхідний температурний режим, частота обертання ротора, час роботи. У ході роботи, вбудований електронний термометр і тахометр відображає дійсну температуру в робочій камері і частоту обертання ротора. Можлива зміна часу центрифугування і частоти обертання в процесі роботи центрифуги. Після завершення роботи зупинка ротора здійснюється примусовим гальмуванням. Двигун захищений від перевантажень двома захисними пристроями. Електронне блокування кришки центрифуги виключає можливість відкриття кришки до повної зупинки двигуна.

Технічні характеристики: швидкість обертання до 6000 об/хв з плавним регулюванням; таймер - 0 - 60 хв; температура всередины камери від -5 до +30 °С; габарити - 775х770х1280 мм; потужність - 2,5 кВт; живлення - 380 В, 50 Гц; вага - 195 кг.


Друк   E-mail