Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 17:00 

Багатоканальний (032) 295 10 61 Обладнання та меблі (032) 295 10 88

рН-метри лабораторні

рН-метри лабораторні - це точні прилади лабораторного призначення , які використовують для визначення кислотно-лужних характеристик досліджуваної речовини.

Професійні рН-метри використовують в науково-дослідних лабораторіях різних галузей. Лаборанти визначають рівень рН у воді, водних розчинах, харчових продуктах та інших речовинах. Лабораторні рН-тестери можуть комплектуватись вдбудованим або виносним електродом.

Компанія Міра пропонує до Вашої уваги широкий перелік кислото-лужних вимірювачів для лабораторії. В наявності завжди є лабораторні рН-метри марки testo. Моделі testo 206 ph 1 для рідин та testo 205 для напівтвердих середовищ зарекомендували себе на ринку як надійні прилади, що комплектуються протоколом калібрування за помірними цінами. Крім цього, в асортименті є російсько-українські лабораторні рН-метри 150-МІ з виносним електродом, які при потребі можуть пройти повірку.

Купити лабораторний рН-метр недорого у м. Львів можна за адресою вул. Городоцька 355 або доставкою в інші міста України. В залежності від Вашої потреби менеджери компанії звернуть увагу на потрібний сертифікований рН-метр лабораторного призначення.

Наша адреса

Контакти