Рефрактометр ІРФ-454-Б 2М

Рефрактометр ІРФ-454-Б 2М

Рефрактометр ІРФ-454Б-2М призначений для безпосереднього візуального вимірювання показника заломлення і середньої дисперсії неагресивних рідин і твердих тіл, а також для визначення масової частки розчинних сухих речовин у продуктах переробки плодів та овочів. Прилад дозволяє дослідити прозорі, каламутні, забарвлені рідини і оптично однорідні тіла.

У харчовій промисловості: для контролю якості пива, вин, коньяків, горілок і лікерів; для визначення масової частки розчинних сухих речовин (%, Brix,) в продуктах переробки плодів і овочів, в напоях, сиропах, консервах, розсолах; для вимірювання процентного вмісту жиру у твердих продуктах харчування; при визначенні вологості меду і т.д.

У медичних установах для визначення білка в сироватці крові за допомогою таблиці Рейса; для визначення щільності сечі, субретінальной рідини ока; для визначення концентрації ліків.

У фармацевтичній промисловості для дослідження концентрації розчинів різних лікарських препаратів; при обслуговуванні автомобілів, тракторів, суден; для визначення сорту моторних палив, охолоджуючих рідин; при обслуговуванні авіаційної техніки; для визначення з більшою точністю об'ємної концентрації протівокрісталлізаціонной рідини "ІМ".

Технічні характеристики: діапазон вимірювання показників заломлення nD 1,2 - 1,7; ціна поділки шкали показника заломлення nD 5·10-4; межа основної похибки за показником заломлення nD ±10-4; габаритні розміри рефрактометра не більше 220×120×150 мм; маса рефрактометра не більше 1,5 кг; маса рефрактометра з приладдям і упаковкою не більше 3,0 кг.


Друк   E-mail