Фотометр КФК-3-01

Фотометр КФК-3-01

Фотометр фотоелектричний КФК-3-01 призначений для вимірювання коефіцієнтів пропускання, оптичної щільності прозорих рідинних розчинів і швидкості її зміни, а також для визначення концентрації розчинів. Відрізняється малою похибкою вимірювання і високим спектральним дозволом. Застосування дифракційної решітки та мікропроцесорної системи забезпечує широкий і безперервний спектральний діапазон від 315 до 990 нм.

Мікропрцессорная система забезпечує виконання семи завдань: вимір і облік сигналу при неосвітленому фотоприймачі; Градуювання фотометра; Вимір оптичної щільності; Вимір коефіцієнта пропускання; вимірювання концентрації; вимірювання швидкості зміни оптичної щільності; введення коефіцієнта факторизації.

Фотометр дозволяє: збільшити в порівнянні з КФК-3 продуктивність вимірювань і економити реактиви за рахунок застосування для вимірювань і градуювання блоку з 6 мікрокювет; проводити вимірювання концентрації, використовуючи: фактор; калібрування по одному стандартному розчину; калібрування по 6 стандартних розчинів; проводити вимірювання активності ферментів в кінетиці з переглядом і пошуком лінійного ділянки ферментативної реакції з наступною роздруківкою графіків; реалізувати діалог з оператором, проводити аналіз помилок з відображенням їх на цифро-буквеному рідко-кристалічному індикаторі; зберігати в пам'яті мікропроцесорної системи (при відключенні фотометра від мережі) всі введені градуювальні значення.

Фотометр застосовується: у медичних стаціонарних лабораторіях для визначення вмісту в крові та сечі: цукру, білірубіну, глюкози, холестерину, креатину та ін; у хімічних лабораторіях; для визначення вмісту в хімічних розчинах: сечовини, загального білка, лугів, фосфатів; для лабораторно-виробничого контролю якості води перед надходженням в мережу за хімічними показниками: наявності заліза, срібла і т.д. відповідно до ГОСТ Р-п'ятьдесят одна тисяча двісті тридцять дві-98.

Спектральний діапазон, нм

315 - 990

Коефіцієнт пропускання, %

0,1 - 100

Спектральний інтервал, що виділяється монохроматоном, нм

5

Коефіцієнт оптичної густини

0 - 3

Діапазон вимірювання концентрації, од.конц.

0,001 - 9999

Похибка вимірювання коефіцієнта пропускання, %

0,5

Межа допустимої основної абсолютної похибки установки довжини хвилі, не більше, нм

3

Ширина спектрального інтервала, нм

5 - 7

Індикація результатів вимірбвання

РК дисплей з підсвіткою

Джерело випромінення

лампа галогенна КМГ 12 - 10

Дифракційна решітка

ввігнута, R 250 мм, число штрихів 1200 на 1 мм

Робоча довжина кювети (набір кювет №2), мм

1, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 100

Приймач випромінення:

фотодіод ФД-288Д

Споживча потужність, Вт

60

Габарити, мм

500х360х165

Вага, кг

15


Друк   E-mail