Фільтр BLS 222 ABEK1P3 R

Фільтр BLS 222 ABEK1P3 R

Фільтри комбіновані випускаються відповідно до стандарту ДСТУ EN 14387. Вони призначені для захисту респіраторних органів людини від різного типу аерозолів (пилу, диму, туману, масляного туману), газів та парів. У комбінованому фільтрі об'єднані протиаерозольний і протигазовий фільтр, які конструктивно виконані в єдиному корпусі

ПРОТИГАЗОВІ ФІЛЬТРИ КЛАСИФІКУЮТЬСЯ ЗАЛЕЖНО ВІД ТИПУ ГАЗІВ, ЯКІ ВОНИ ЗДАТНІ ФІЛЬТРУВАТИ:

- Тип A: Для використання проти певних органічних газів і парів з точкою кипіння вище 65 ° С, по специфікації виробника. Фільтри А типу потрібно маркувати коричневим кольором.

- Тип В: Для використання проти певних неорганічних газів і парів по специфікації виробника (за винятком чадного газу СО). Фільтри В типу потрібно маркувати сірим кольором.

- Тип Е: Для використання проти диоксиду сірки та інших кислотних газів і парів, по специфікації виробника. Фільтри Е типу потрібно маркувати жовтим кольором.

- Тип К: Для використання проти аміаку і його похідних за специфікацією виробника. Фільтри K типу потрібно маркувати зеленим кольором.

- Тип AX: Для використання проти простих органічних газів і парів з точкою кипіння нижче або рівній 65 ° С. Фільтри призначені для одноразового використання. Фільтри АX типу потрібно маркувати коричневим кольором.

- Тип SX: Для використання проти спеціально позначених газів і парів по специфікації виробника. Фільтри SX типу потрібно маркувати фіолетовим кольором.

ФІЛЬТРИ ТИПІВ А, В, Е І К КЛАСИФІКУЮТЬСЯ ТАКОЖ ВІДПОВІДНО ДО ЄМНІСТЮ ФІЛЬТРУ:

- Клас 1 - низька ємність, до 1000 частин на мільйон. (1000 ppm. Або 0,1 об'ємний відсоток).

- Клас 2 - середня ємність, до 5000 частин на мільйон. (5000 ppm. Або 0,5 об'ємний відсоток).

- Клас 3 - висока ємність, до 10,000 частин на мільйон. (10000 ppm. Або 1,0 об'ємний відсоток).

ПРОТИАЕРОЗОЛЬНІ ФІЛЬТРИ КЛАСИФІКУЮТЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД КОЕФІЦІЄНТА ПРОНИКНЕННЯ ФІЛЬТРУЮЧОГО МАТЕРІАЛУ:

Стандарт висуває вимоги до коефіцієнта проникнення фільтруючого матеріалу. Дані коефіцієнти проникнення при двох типах випробувань (хлорид натрію при потоці 95 дм. куб. / хв. і парафінова олія при потоці 95 дм. куб. / хв.) не повинні перевищувати: P1 - 20%, P2 - 6%, P3 - 0,05%.

СПЕЦІАЛЬНІ ФІЛЬТРИ:

- Тип NO-P3: Для використання проти оксидів азоту. Дані фільтри повинні поставлятися з інтегрованим протиаерозольним фільтром. Фільтри даного типу повинні бути марковані білим і синім кольором, такакож на фільтр повинен бути нанесений клас фільтру - NO-P3.

- Тип Hg-P3: Для використання проти парів ртуті. Дані фільтри повинні поставлятися з інтегрованим протиаерозольним фільтром. Фільтри даного типу повинні бути марковані червоним і білим кольором, також на фільтр повинен бути нанесений клас фільтру - Hg-P3.

БУКВИ NR, R І D, НАСТУПНІ ЗА КЛАСОМ ФІЛЬТРІВ, ПОЗНАЧАЮТЬ ВІДПОВІДНО:

- Маркування "NR" позначає, що фільтр є одноразовим і повинен бути використаний протягом не більше ніж однієї робочої зміни.

- Маркування "R" позначає, що фільтр може бути використаний в перебігу декількох робочих змін.

- Маркування "D" позначає, що фільтр пройшов випробування по проникненню доломітового пилу, зберігає свої захисні властивості протягом тривалого часу в атмосфері з підвищеною концентрацією пилу не втрачаючи робочі характеристики.

Фільтр BLS 222 має маркування ABEK1P3 (A1B1E1K1P3) відповідно до ДСТУ EN14387 та захищає від газів і парів органічних сполук з точкою кипіння вище 65 ° С, неорганічних газів і парів (наприклад: хлор, сірководень, синильна кислота), кислих газів і парів (наприклад: сірчистий газ), аміаку і органічних похідних аміаку, а також від твердих і рідких, радіоактивних та токсичних частинок і мікроорганізмів (наприклад: пил, дими, тумани, масляні тумани, бактерії, віруси, спори, а також ензими).


Друк   E-mail