Засіб універсальний для кухні “Бджілка”

Засіб універсальний для кухні “Бджілка”

Багатофункціональний універсальний засіб з легкістю видаляє забруднення різного походження з кухонних поверхонь та обладнання, плити, витяжки, посуду, підлоги, а також знищує неприємні запахи в ємностях для сміття. Засіб має дезінфікуючі властивості та знищує мікроби. Не містить хлору, лугів, кислот та інших агресивних компонентів, дбайливо ставиться до шкіри рук.  Безпечний для всіх видів поверхонь, включаючи алюміній, тефлон, кераміку, скло, пластик, силікон та інші поверхні.

Спосіб застосування: для твердих поверхонь: рівномірно розпилити засіб на поверхню з відстані 15-20 см та протерти ганчіркою. Не потребує змивання. Для поверхонь, що контактують з харчовими продуктами, рекомендовано після використання протерти вологою ганчіркою. Для миття підлоги: 30-50 мл засобу (залежно від міри забруднення) додати до 10 л води і обробити поверхню.

Склад: вода питна, НПАР, органічні розчинники, фосфати, пропіленгліколь, комплексоутворювач, КПАР, запашник, консервант.

Інформація про безпечність: Засіб відповідає європейському стандарту Regulation ЕС 648/2004 з біорозкладу ПАР. ПАР, що входять до складу засобу, здатні до біологічного розкладу відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів. Засіб класифікується як безпечний для людини. 


Друк   E-mail