Клорсепт

Клорсепт

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Повна назва засобу - дезінфекційний засіб "Клорсепт-25".
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас, %: дихлорізоціанурат натрію - 62,5 (діюча речовина); адипінова кислота, бікарбонат натрію, сульфат натрію - 37,5 (допоміжні речовини).
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Засіб випускається у вигляді таблеток масою 4,0 г білого кольору із запахом хлору. При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 1,5 г активного хлору. Водні розчини засобу прозорі, безбарвні, із слабким запахом хлору.
Призначення засобу. Засіб "Клорсепт-25" призначений для дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення зі скла, пластмас, гуми на основі силіконового і натурального каучуку, корозійностійких металів (за винятком ендоскопів та інструментів до них), предметів догляду хворих, білизни, посуду, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю при проведенні поточної та заключної дезінфекції у лікувально-профілактичних закладах, вогнищах інфекційних захворювань при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної і грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології; для дезінфекції у машинах швидкої допомоги та лабораторіях (клінічних, бактеріологічних, вірусологічних); для профілактичної дезінфекції у лікувально-профілактичних закладах, на комунальних об'єктах, закладах громадського харчування та торгівлі, дитячих закладах, спортивно-оздоровчих комплексах.
Спектр антимікробної дії. Засіб "Клорсепт-25" має бактерицидні (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруліцидні (включаючи збудників гепатитів і ВІЛ), фунгіцидні (щодо грибів роду Саndida та патогенних дерматофітів) властивості.
Токсичність та безпечність засобу. Засіб "Клорсепт-25" згідно ГОCТу 12.1.007-76 належить до ПІ класу помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок. Слабо подразнює шкіру та слизові оболонки очей. Робочі розчини засобу у концентраціях 0,1 % і вище (за активним хлором) викликають подразнення верхніх дихальних шляхів та очей.


Друк   E-mail