Спиртівка побутова універсальна СП-У

Спиртівка побутова універсальна СП-У

Спиртівка побутова універсальна СП-У (спиртівка) призначена для підігріву рідин і твердих речовин в побутових і лабораторних умовах. В побуті спиртівка може застосовуватись для приготування чаю, кави та інших напоїв, а також для підтримання температури рідин. Для підігріву і кіп’ятіння використовуються термостійкі скляні або металеві ємності. Також можливе застосування спиртівки в аромотерапії, в якості свічки або лампадки (слід заправити спиртівку лампадним маслом) і т. п.

Спиртівка складається з скляного корпусу з різьбою (колба), підставки і ручки-обмежувача. В горловину корпуса вставляється металева втулка з бавовняним гнотом. На горловину накручується ковпачок. До ковпачка прикріплений металевий ланцюжок, з’єднаний з підставкою або ручкою. Підставка та ручка-обмежувач виготовлені з нержавіючої сталі.

Перед початком роботи відкрутити ковпачок, витягнути з корпусу втулку з гнотом, налити спирт або іншу, здатну горіти, спиртовмісну рідину. Вставити назад втулку з гнотом і, після змочення гноту спиртом, підпалити його.

Після закінчення роботи гніт спиртівки необхідно закрити ковпачком.


Друк   E-mail